UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
jak pokazały ostatnie minuty meczu, trener ma nawet niezłe zmienniczki na ławce ale dlaczego nie dostają one więcej szans grania. Myśle i mam nadzieję że nie tylko ja, że z bardzo dobrej strony pokazała się Konefał, bramka przez nią zdobyta po prawie 55 minutach siedzenia na ławie była extra, no i te dwie asysty po których padły kolejne bramki, brawo dla tej młodej zawodniczki, brawo dla cełego zespołu za walkę choć mogło ułożyć się inaczej gdyby była z naszej strony większa skuteczność i wiara w to że moźna takie mecze też wygrać- Kibic do końca