UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Problem teraz jest taki, że Politechnika nie ma już o co grać i może sobie zagrać z Piotrcovią oszczędnie i na luzie. Ja tam bym się w związku z tym nastawiał na play-out niestety, choć chciałbym się mylić oczywiście. Spaść i tak nie spadniemy, po prostu gorzej to w tabeli będzie wyglądać na koniec sezonu; ) Sam mecz, no cóż, zabrakło argumentów i tyle, nie ma co rozdzierać szat. Zarząd rozmawia z kilkoma zawodniczkami, nie zaszkodziłoby żeby była wśród nich też skrzydłowa.
hd