UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Gdyby w pierwszej połowie trener dawał takie zmiany jak pod koniec drugiej to i obrona zyskała by na skuteczności i atak na świeżości nie widziałem skrzydeł w grze te 2 punkty to chyba przypadkiem ze skrzydła wpadły. straty piłek to zakrawało na program "śmiechu warte" więcej teatralnych upadków to i KGHM pożegnał by się z zawodniczką Panie trenerze dałeś pan ciała dziewczyny swobodnie mogły wygrać a co najmniej zremisować nawet tym składem gdyby odpowiednia nimi pokierować. ps. KOCHAM START !
puchatek funfel Krzysia