UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Trudno, są takie mecze których przegranie wstydu nie przynosi. .. Szkoda, że niski poziom sędziowania psuje i wypacza widowisko! Brawo za ambicje! Gdyby nie to, że część zawodniczek była chora - Agnieszka Szlijka. .. niedysponowane Sądej, Szott, a jeszcze inne permanentnie bez formy np. "czerwona" Aleksandrowicz osłabiająca pasjami drużynę :) mogło być naprawdę dobrze. Tak czy inaczej został jeden mecz i ten wygracie! Kibice w Was wierzą!