UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Fajnie, ale w 1914 to ten majster zleciał na budowie innych koszar - przy ul. Saperów (dziś Miasteczko Szkolne). Koszary budowano na koszt miasta, by ściągnąć do Elbląga wojsko. Wkrótce jednak wybuchła wielka wojna, a po niej na Niemcy nałożono restrykcje (również co do ilości wojska) i w koszarach ulokowano policję. No a później nastał Adolf i koszary zaczęto budować na potęgę, również te Mudra.
Lu