UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
ale hasło "nie kupujcie w niedzielę", w niemczech się udało. nie ma otwartych sklepów i marketów już od soboty wieczorem. a u nas odwrotnie, biedacy nie wiedzą co z sobą zrobić?, co wybrać?: serial, czy spacer w markecie?. z rodziną w większości są pokłóceni. zamknijmy markety w niedzielę, z tych samych powodów co 100 lat temu niemcy. my nawet nie dorośliśmy do takich postulatów.