UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Chyba straż pożarna nie sprawdza stanu rur w budynku - popadacie w skrajnośc. dziwi mie tylko ze nie wysłaono tam strazy ale miejskie - ciekawe po co oni są? a tak z drugiej strony Departament bezpieczeństwa wysłał wojsko do pomocy ciekawe kogo wyjśle jak zlikwidują wszystkie wojsko w Elblagu?? możesz sami zaczną pracować:)