UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Braluje ewidentnie siły u dziewczyn. Wiekszosc akcji w ich wykonaniu to tzw "klepki" plasiki, tym sie nie da wygrac meczu. Trener powinien to przemyslec, poniewaz starszym dziewczynom ewidentnie tego brakuje, są juz doświadczone wiec doswiadczenie + siła = SUKCES = utrzymanie w lidze!

obserwator0987