UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Nie można powiedzieć o dziewczynach, że nie chciały, bo widać było ambitną postawę wszystkich zawodniczek. Kolejny mecz z rzędu widzę, jak młodsze dziewczyny wchodzą na mecz i poprawiają całą gre drużyny, ale nie wchodzą już w następnym meczu do pierwszego składu, tylko dalej grzeją ławę. 3 set zdecydowanie najgorszy, a on chyba przesądził o dalszych losach tego meczu, szkoda dziewczyny, wielka szkoda, była szansa. Ale w końcu widziałem w waszych postawach wiare i radosc z gry, co mnie cieszy. mam nadzieje, że utrzymacie sie w lidze. Pozdrawiam

Na zawsze i na wieczność