UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Pierwsza połowa porażka! Nieskuteczność ogromna Cekała, Wasak i te karne:( Druga połowa diametralnie inna? Ma rację autor artykułu jak i osoba w jednym z komentarzy, że Matuskova zagrała dobry mecz. W obronie była praktycznie nie do przejścia, a w ataku absorbowała dwie zawodniczki, ułatwiając grę w rozegraniu. Bardzo dobrze spisywała się w bramce Kordunowka no i Janaczek jak zwykle na wysokim poziomie. Wolska powoli wraca do formy i może na Zagłębie zdąży :) Reszta drużyny średnio lub słabo. Tak w dużym skrócie.
byłem