UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Ty, "szkoda kasy", zachowujesz się jak dzieciak! Poczytaj sobie, czym się strażacy zajmują, jeśli nie zdajesz sobie sprawy, jak bardzo są potrzebni. Nie tylko pożary i topielce, m. in. wydobywają ofiary wypadków drogowych z wraków, usuwają gniazda szerszeni, budują wały podczas (niedawnej zresztą) powodzi, a nawet i Twojego kiciusia z drzewa ściągną!

fanka strażaków