UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Hmm. naoglądał się człowiek szkół przetrwania, sporo poradników poczytał, tak z czystej, po prostu świadomej ciekawości wskoczyłby do takiego przerębla. Świadomość asysty profesjonalnych służb pomocniczych na pewno dodałaby odwagi, ale myśl o hipotermii, ewentualnych powikłaniach, odstrasza.
sm