UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

do tego pana o dwie wypowiedzi wyzej, podobno akms to najlepszy karabinek jaki ktokolwiek wymyslil, wiec po co sie czepiac?czy w uzbrojeniu chodzi o wyglad czy o skutecznosc, ma byc niezawodne czy tylko ladne na pokaz?trzeba sie zastanowic zanim sie napisze cos glupiego.