UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
polowa skladu jest do odstrzalu, po trenerze tez spodziewalem sie wiecej. hd slusznie pisze ze Aleksandrowicz i Frackiewicz powinny anihilować takie druzyny jak Szczecin rzutami z 2-giej linii, ale jak widac sa po prostu za slabe. w zasadzie w Starcie zostawilbym tylko bramkarki, obrotowe + Wolska, Wasak, Cekala i Janaczek. reszta nadaje sie do nizszej ligi.