UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Viva trochę przynudzasz. A wiesz że nim niemieccy mieszczanie z Elbląga znaleźli się pod protektoratem króla Polski (1454) - szukali najpierw tego protektoratu w Królestwie Danii i u króla Węgier?

E. semper fidelis?