UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Rewelacyjne przedstawienie, doskonały tekst, choć nie należący do najłatwiejszych. Porusza trudną tematykę, wspaniale odegrane role aktorskie. REWELACYJNA p. Adamiak jako Matka i p. Tomasik jako Piotr. Polecam, tym wszystkim, którzy od teatru wymagają czegoś więcej niż pustego śmiechu. A zakłamane kołtuństwo będzie krzyczało o wulgaryzmach i zboczeniach i jak zwykle zasłoni story w mieszkaniu, żeby nikt nie widział, i zasłoni uszy, gdy za ścianą mąż nawala żonę i dzieciaki, bo po co słyszeć!!! Ważny i potrzebny spektakl, który porusza, choć i pośmiać się można.

sto-krotka