UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Nawet jeśli jest wokół nas trudna rzeczywistość, to po co dołować się jeszcze bardziej oglądając jakieś dewiacje. Wiele filmów czy przedstawień teatralnych wielokrotnie poruszało niełatwą tematykę relacji międzyludzkich, pozwalając spojrzeć na to z boku. Tu chodzi o coś innego- o sposób, w jaki zostało to przedstawione w omawianej sztuce teatralnej. Niepotrzebne były min. wulgaryzmy, wyśmiewanie chorób, również psychicznych, pokazywanie dosłownie popędów i nałogów, i wiele innych "scenek". Stąd niesmak i nieprzychylne komentarze z widowni. ..