UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Tą sztuką nasz teatr psuje o sobie opinię. Decydując się na taką "odważną" tematykę nie zjedna przychylności widzów, a wręcz odstraszy. Nawet tym, którzy mają dystans do siebie i oczekują więcej niż rozrywkowej tematyki- nie polecam. Szkoda czasu, pieniędzy, zdrowia. ..