UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Polecam ten spektakl wszystkim, którzy od teatru oczekują coś więcej niż łatwej, widowiskowej rozrywki. Jest trudny, wymaga ogromnego poczucia dystansu do siebie i świata. Świat nie jest czarny i biały - jest totalnie pokręcony. Szkoda, że przedstawienie w naszym zaściankowym Elblągu spodoba się tylko niewielu - tym większe podziękowania za odwagę, ze taka sztuka mogła się znaleźć w repertuarze.

sredni