UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
"Wszystko z ogromnym poczuciem humoru" -przeczytałam przed premierą. Niestety nie potrafię się śmiać słysząc co chwilę wulgaryzmy, pokazane obłędy i choroby psychiczne wielu ludzi, agresję, krzyki, zboczenia seksualne i dewiacje. .. Nie było mi do śmiechu. .. Dobrze, że pan prezydent zobaczył to wszystko. Żenada. Wstyd.