UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Dobrze zagrana dobra sztuka "moralnego niepokoju"poruszająca sprawy samotności w grupie (w rodzinie) w sposób ironiczny, komiczny z dobrze wyważoną, niestresującą nutką tragizmu. Elbląski teatr po raz kolejny zachwycił mnie bardzo zmagając się z ambitnym repertuarem. Mała ilość młodzieży na premierze była powodem śmiertelnej powagi na widowni do czego w Elblągu należy niestety się przyzwyczaić. Hero