UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Posłuchaj antykibicu. Zarząd kupuje zawodniczki bo takie ma uprawnienia, ale to trener je wskazuje! To nie Zarząd czy Dyrektor podejmuje decyzje o tym kto w danym meczu zagra. Pytanie dlaczego przy tak gównianej obronie Trener nie wstawił Matouskovej zasadne, szczególnie, że obrona i Szott grała poniżej oczekiwań - komentarz do pytania poniżej poziomu krytyki! Twoje nadzieje. .. płonne!