UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Tym którym podobał się mecz i postawa zawodniczek należą współczuć. Start gra archaiczna piłkę ręczną porównywalną do poziomu II ligi. Tragedia w obronie w połączeniu z kompletnym brakiem umiejętności do zdobywania bramek nawet w sytuacjach 200% pozycji rzutowej to obraz gry tego składu personalnego. Szumnie zapowiedziane wzmocnienie na pozycji obrotowej siedzi już drugi mecz na ławce świadczy o całkowitym dyletanctwie nowych osób w Zarządzie jak również trenera. Skoro nie wpuszcza się na boisko sprowadzonej zawodniczki możne to świadczyć tylko o tym, że trener nie zgadza się z tym zakupem, którego dokonał nowy nabytek we władzach klubu. Zawodniczki Lublina bawiły się grą i pokazywały, aż do bólu prawdziwe umiejętności elbląskiej drużyny. Koniec zespołu już bliski.

!!!!