UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Co tu dużo gadać, Aleksandrowicz zawiodła po raz n-ty, zresztą nie zagrała chyba jednego dobrego meczu w barwach Startu. Tyle, że nie ona jedna, a wzmocniony finansowo zarząd podobno mierzy wysoko. No to ma szerokie pole do popisu, bo wzmocnień potrzebują poza środkiem rozegrania praktycznie wszystkie pozycje. Janaczek, Wasak, Kordunowska, Wolska jak wróci do pełnej dyspozycji i to wszystkie zawodniczki które nie zawodzą praktycznie nigdy, walczą na 100% i nie odstają poziomem od czołowych zespołów. I na koniec, że tak spytam, co z tą Czeszką, bo różnie mówią:)
hd