UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
mecz do wygrania. .. kilka niepotrzebnych zmian nie będę wymieniac nazwisk aby nie demotywowac dziewczyn. Janaczek i Grudka na rozegraniu bardzo dobry występ, Hania na kole tez walczyła reszta dziewczyn nie miała dnia (Cekała- ale ją lubię; )) a pozostałe nie miały chęci-bały się walczyć. .nie wiem ALE PRZEDE WSZYSTKIM NIETRAFNE ZMIANY TRENERA. .. .pozdrawiam aby w nastepnym meczu było lepiej :)
nowy fan eks