UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
chodze czesto uczeszczanymi chodnikami i tej zimy pierwszy raz od lat zdarzylo sie ze byly one nieodsniezone i nie posypane piaskiem (az sie prosi zeby ludzie lamali sobie nogi). za Sloniny byloby to nie do pomyslenia. dziwi to tym bardziej, ze tej zimy zdazylismy juz zaoszczedzie grube miliony zl, bo nie bylo sniegu. ciekawe co Nowaczyk zrobil z ta kasa?