UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

wczoraj rozmawialem na ten sam temat ze znajomym. za tak skandalicznym stanem chodnikow stoi po prostu inny wykonawca niz w latach wczesniejszych. komentarze otworzyły mi na to oczy. pozdrawiamy prezydenta i wmpd z olsztyna, ktore niestety nieudolnie probuje sobie radzic z zimą.

jacek elblag