UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Witam moim zdaniem WMPD z Olsztyna która zaniżyła przetarg na utrzymanie zimowe daje du. .. y ale nasz kochany prezydent tego nie widzi przypomnijmy sobie pracowników MPO i PDiM-mu chodniki utrzymane, dojścia z jezdni uprzątnięte widać że te firmy dbały o mieszkańców. A idąc ul sadową niema możliwości wejść po schodach w latach ubiegłych po nawet małych opadach był tam człowiek który utrzymywał to miejsce możliwe do pokonania nie łamiąc sonie nóg, można się rozpisywać o firmie z Olsztyna fakt daje do rozwagi naszemu Prezydentowi i drogim czytelnikom
mieszkaniec kochanego e-ga