UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
No tak, jak zwykle zima zaskakuje drogowców. W tym roku mają nieźle zaoszczędzone rezerwy piachu, a drogi są tragiczne. W mieście jako tako, ale po za granicami miasta gmina Elbląg chyba zapomina, że też są drogi, którymi mieszkańcy nie mogą dostać się do miejsc pracy. ..
Mieszczanka