UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
O ile pamiętam ten sezon (w związku z kontuzjami, likwidacją I ligi) miał być sezonem, który przygotuje najlepsze młode zawodniczki do gry z Zarządowi da szansę na oddłużenie Klubu i zasilenie drużyny. Nikt przed tym sezonem nie odgrażał się tym, że będzie wygrywał z najlepszymi. Przez ostatnie lata "szału" nie było, a Wy chcecie żeby ludzie którzy są od 3-4 miesięcy stworzyli Dream Team. Ubliżacie im, zniechęcacie. .. zgłoście się tam do pracy, dołóżcie do tego swoje pieniądze. .. czas, zaangażowanie, a w zamian za to dostaniecie to co oni. .. i zobaczycie jak to jest :)
sfrustrowany