UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Kolego, daruj sobie już to mędzenie, już wszyscy wiemy od Ciebie, że Gościński to antytalent trenerski który rozłożył na łopatki tak wspaniale grający jeszcze niedawno Start, a cały Zarząd to bajkopisarze. Wiemy i dobrze nam z tym. Ok?

hd