UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Oczywiście winni są sędziowie i cykliści a nie słaba gra Startu. Trener opowiada bajki o tym, że możemy wygrać z każdym. Zapomina dodać, że z każdym z II lub ewentualnie I ligi. W Starcie kompletnie nie zrobił nic. Dziwią mnie reakcje kibiców, którzy ślepo wierzą w to, co mówią władze klubu. Chciałbym, aby zapowiedzi się sprawdziły, ale w to nie wierzę, bo mówią to od lat. Nie zdziwi mnie to, kiedy dyrektor zaprosi kibiców na dyskotekę z zawodniczkami, bo zaufani kibice powinni tylko milczeć lub chwalić zespół. Niestety nie ma za co. A poza tym Start gra kapitalnie! Tylko w co?