UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Ten mecz nie wygrał Łączpol tylko sędziowie zwłaszcza ten łysy który widział tylko i wyłącznie faule naszych zawodniczek Na miejscu trenera monitował bym u przedstawiciela, chociaż ten też bardziej zajęty był upominaniem rozgrzewających się zawodniczek z naszego zespołu niż tym co się działo na boisku ! Dziękujemy Starcie, Dziewczyny pokażcie że stać was na więcej a kibice zawsze z wami będą !
Jasność niezalogowany