UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Na koncercie niestety nie byłem. Wielkie brawa dla pani Olgi Kaszubskiej która w swoim artykule przepięknie oddaje cudowny klimacik wspaniałej, ponadczasowej muzyki. Można by powiedzieć "artykuł pisany sercem wysadzanym brylantami". Pozdrawiam. Hero