UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
BRAWO!BRAWO i jeszcze raz BRAWO! na sukces wczorajszego koncertu złożyło się wszystko:soliści, wspaniały dyrygent, nasza orkiestra oraz Pani Dyrekotr (która dobiera tak wyśmienity repertuar), to jest ich wspólny sukces. Jednak dyrekotrem orkiestry nie musi być muzyk, żeby koncerty były ciekawe. .. .widać, że Pani Bożena dobiera odpowiedni repertuar, który potrafi przyciągnąć publiczność, że aż biletów brakuje. .. tak więc melomani, trzeba zagłaszać się po bilety z dużym wyprzedzeniem, aby oglądać takie cudowne koncerty. .. .a sala przydałaby się zdecydowanie większa, niż ta, którą obecnie mają. .. .