UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
doba już starczy tej jazdy ale tak na prawdę są studenci którzy nie mają naprawdę kasy a bardzo wybitnie się uczą wielu nauczycieli wie o ty ale każdego to gówno obchodzi bo jak go nie stać to do kopania rowów taki karaj, takie prawo, takie czasy tacy ludzie. .. ..
szukam prawdy