UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

doba już starczy tej jazdy ale tak na prawdę są studenci którzy nie mają naprawdę kasy a bardzo wybitnie się uczą wielu nauczycieli wie o ty ale każdego to gówno obchodzi bo jak go nie stać to do kopania rowów taki karaj, takie prawo, takie czasy tacy ludzie. .. ..

szukam prawdy