UWAGA!
[X]
Komentuj korzystajÄ…c ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj siÄ™ kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
widac ze Wroclaw to byl bardzo mlody zespol jak beda sie dalej razem "rozwijac" to moga narobic troche szumu, nie to co u Nas graly same 30stki (bez obrazy) czemu trener nie wpuscil mlodych zawodniczek na wiecej min a nie na 3 min do konca? niestety ale na samym treningu to sie oe nigdynie rozwina a cudow od nich oczekuja.
różna polityka