UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Na Łączpol i Montex to pewnie nie wystarczy, ale nie o medale gramy w tym sezonie. W końcu trener postawił na Paulinę od początku do końca i zagrała koncertowo. Brawa też dla wracającej po kontuzji Wolskiej. Zobaczymy co z tą Czeszką, o ile przyjdzie, transferując zawodniczkę w środku sezonu zawsze trzeba zadać sobie pytanie, dlaczego jest wolna?No nic, sprawdzimy rozeznanie dyrektora sportowego.

hd