UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Ja rozumiem, żeby nie zbierali w kościele, żeby nie robić konkurencji naciągaczom w czarnych sukienkach, ale przed?? Najciekawsze, że najbardziej boli to nie samych funkcjonariuszy kk a ich fanatycznych "cywilnych" wielbicieli (nie mylić z prawdziwymi katolikami).
Atheo