UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Dzięki erg. . Wiedza imponująca. Jak będę robił kiedyś jakieś wizualizacje dawnego Elbląga to koniecznie się skonsultuję. Obecnie jestem w czasach znacznie dawniejszych i mozolnie pracuję nad wizualizacją Truso ( http://mstawski3d.blogspot.com/ ) ale strasznie korci mnie coś bliższego nam, obecnym mieszkańcom tych ziem. Oczami wyobraźni widzę wirtualną odbudowę najważniejszych ulic Elbląga na moment przed upadkiem pierwszych bomb. Nie z jakiejś szczególnej sympatii czy proniemieckiego sentymentu ale z żalu spowodowanego późniejszymi bezsensownymi zniszczeniami.
MStawski3d