UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
No cóż mój przedmóca nieco przesadza, nie wszystko co pozostalo po Niemcach nisczono, ten budynek (wypalany a później rozebrany) też był budynkiem sądu, wcześniejszym, po wybudowaniu obecnego (co świadczy, że nie wszystko burzono) też pozostał budynkiem śadowym.
karolus