UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
rzeczywiscie piekny budynek. NA FUNDAMENTACH BUDYNKU OBOK SADU wybudowano zdaje mi sie w latach 60-70 rzeczywiscie obiekt, ktory szpeci. trzeba pamietac, ze w tamtych czasach wszystko co pozostalo po Niemcach, wladze owczesne wyburzaly, poiniewaz byly tak zniszczone, ze po prostu nie oplacilo sie odbudowac. ten budynek ( wlasciwie jego ruiny)pamietam. faktycznie byl straszliwie zrujnowan y. ale swoja droga, caly kompleks wyglada pieknie. itu mam pytanie do pana erga. co sie w tym budynku miescilo. dziekuje
LXVII