UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Ja też się cieszę, że wybywam w piatek na Śląsk z tego MIASTA EMERYTÓW -NOWACZYKOGRODU 9 dla niezorintowanych POdpowiadam o co chodzi, Elblag oczywiście), ale wrócę i będę robił porządki. A buraki z Um niech się cieszą "nie swoją " imprezą.

Alojzy