UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

smutne jest to, że takie akcje są wyręczaniem państwa. takich akcji nie powinno być. państwo powinno zadbać o to, żeby wszędzie było, to jest potrzebne. państwo i samorząd na swoim własnym szczeblu. i za to akcji chwała.