UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Cytat :-" - Ilość pojazdów obsługujących linie nie od nas zależy. Jesteśmy przewoźnikiem i wykonujemy usługę na zlecenie Zarządu Komunikacji Miejskiej i to w tej firmie zapadają decyzje ile, gdzie i kiedy tramwajów pojawia się na mieście - wyjaśnia Marek Prochera, kierownik działu eksploatacji. ". Panie Marku, wzystko OK ale. .. ZKM wciąż twierdzi (ustami swego rzecznika pozal sie boze, z bozej łaski ), że. .. ZKM Elblag za nic nie odpowiada, więc po co jest ?Wszak to spółka z. o. o.
TRAMWAJ