UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

erg. nie wypowiada się o sprawach które miały miejsce po 10.02.1945 r. Jeśli ktoś jest ciekaw jak wyglądałby Elbląg w przypadku realizacji tego o czym anonsowano, to zapraszam na Stare Miasto w Malborku, tu inżynier Baum miał okazję zrealizować swoją koncepcje "ukorzenia się przed historyczną zabudową" (cyt. za Sz. Baum).

Bob B.