UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Super, ze niepelnosprawni ludzie maja hobby, spelniaja sie w nim ale. .. Ale dlaczego Elblag wspiera bardziej niepelnosprawy sport niz wspomóc zdrową młodzież. Dziewczyny i chlopcy w mlodym wieku nie maja gdzie trenowac i w czym grac meczy bo w klubach piszczy bieda, a miasto ma to gdzies. . a na wielkiej hali z garstką kibicow graja niepelnosprawni panowie. Jak dla mnie masakra
sportowiecc