UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
telefon był na wage złota. Zwykły smiertelnik nie miał żadnej szansy na zainstalowanie telefonu. linie zniszczone całkowicie, gruzy tare miasto i okolice 1 maja gruzy -popatrzmy na zdjęcia. Postęp techniki zrobił swoje, ale pozostaje nadal kabel i linia telefoniczna. Ale było fajnie -tramwaje miejskie -winogrona rano i ok 14,sobota, praca do 12 no i mase zabaw w różnych swietlicach wieczorem. Biednie ale przyjemnie.
POLAK EMERYT