UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Brawo. Trzeba mówić i krzyczeć. Historia zatoczyła koło, lub zamydliła nam oczy, bo przychodzi czas, kiedy trzeba znów walczyć i składać ofiary, za co? Za prawo do godnej egzystencji i niedoścignionej sprawiedliwości społecznej. No cóż.

rdsgrgf