UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Nie jestem fanem piłki nożnej, ale śledzę sukcesy elblążan. Czytając artykuł od razu zauważyłem, że nie napisał go prezes drużyny, ponieważ jest o zawodniczkach, a nie o zawodniczce jak zwykle to bywa w artykułach o Elwo Etna. Dziewczyny życzę dalszych sukcesów!